משכנתא דיגיטלית

אנחנו חלק מעידן טכנולוגי שמתפתח סביבנו בקצב מסחרר. כמעט בכל תחום בחיינו ניתן לשמוע על פתרונות דיגיטליים, נוחים, מהירים ומשתלמים. אז אם תהיתם לעצמכם כיצד משכנתא קשורה לעולם הדיגיטל, אתם מוזמנים להכיר מהי משכנתא דיגיטלית וכיצד בדיוק היא יכולה לסייע לכם

מהי משכנתא דיגיטלית?

כישראלים, כולנו חולמים על רכישת דירה משלנו. במציאות הכלכלית של ימינו, סביר להניח כי גם לאחר גיוס ההון העצמי וקבלת עזרה מהורים ובני משפחה, עדיין נצטרך להשלים את הסכום החסר לרכישת הדירה באמצעות הלוואת משכנתא.

תהליך הלוואת משכנתא הוא תהליך בירוקרטי בעיקרו, הכרוך בהמצאת מסמכים שונים, התרוצצויות הלוך ושוב אל סניף הבנק וחזרה, וחתימה על מספר רב של דפים. במציאות המודרנית והמתקדמת של ימינו, נראה שכבר אין מקום לבירוקרטיה מסורבלת ומיותרת . כיום, ניתן לקחת משכנתא דיגיטלית בצורה פשוטה, נוחה וידידותית למשתמש.

כפי שניתן להבין מהשם, משכנתא דיגיטלית הופכת את כל תהליך לקיחת המשכנתא לתהליך דיגיטלי פשוט ונוח, הנעשה באמצעות מילוי שאלון דיגיטלי, אותו ניתן למלא מכל מקום ובמספר לחיצות כפתור פשוטות.

באיזה מקרים מומלץ לקחת משכנתא דיגיטלית?

משכנתא דיגיטלית היא פתרון מהיר ונוח, בו מומלץ להשתמש בכל אחד מהמקרים הבאים:

  • משכנתא חדש- בתהליך רכישת דירה ראשונה אתם עסוקים באינספור סידורים ודאגות, כך שהראש שלכם כלל לא פנוי להתרוצצויות נוספות סביב המשכנתא. לפיכך, משכנתא דיגיטלית יכולה בהחלט להיות הפתרון הנוח והמתאים ביותר עבורכם.
  • מחזור- אופציה נוספת בה ניתן להשתמש במשכנתא דיגיטלית, היא מחזור משכנתא – תהליך בו אתם מתאימים את תנאי הלוואת המשכנתא שלקחתם לפני מספר שנים, לריביות ותנאי ההלוואה הנוכחיים.
  • משכנתא בשביל כל מטרה- משכנתא לכל מטרה יכולה להיות משכנתא לדירה שנייה או משכנתא הפוכה (שעבוד נכס קיים לטובת לקיחת הלוואה גדולה). תשמחו לדעת, כי ניתן ליהנות ממשכנתא דיגיטלית גם במקרים כאלו.

מהם היתרונות של משכנתא דיגיטלית?

משכנתא דיגיטלית הופכת להיות האפשרות המועדפת ללקיחת הלוואות משכנתא וזאת בעיקר בשל יתרונות כמו:

  • חיסכון בזמן- מלבד העובדה הברוה כי זמן שווה כסף, הרי שבתהליך רכישת הדירה כמעט ואין לנו זמן לנשום. כל אפשרות של ניצול זמן, כמו למשל באמצעות משכנתא דיגיטלית, יכולה בהחלט לאפשר לנו להתמקד בסידורים הכרחיים לקראת המעבר לדירה החדשה.
  • שירות מהיר- בשונה מתהליך הלוואת משכנתא רגילה, הרי שבמשכנתא דיגיטלית אנחנו לא צריכים להמתין לנציג שיתפנה אלינו ולהיות כפופים לשעות הפתיחה של סניף הבנק, כך שנוכל לקבל שירות יעיל ומהיר בזמנים שנוחים לנו.
  • מגוון הצעות בקליק- אחד הכלים המרכזיים שמאפשרים לנו לקבל הלוואת משכנתא בתנאים נוחים ומשתלמים, הוא שירותיו של יועץ משכנתא פרטי. יועץ כזה פונה אל מגוון גופים בכדי לקבל מספר הצעות, במטרה לנהל תהליך משא ומתן אפקטיבי ומשתלם. כך, באמצעות משכנתא דיגיטלית ניתן לקבל בקליק אחד מספר הצעות למשכנתא ממגוון רחב של גופים פיננסיים.

כיצד לוקחים משכנתא דיגיטלית?

תהליך קבלת משכנתא דיגיטלית הוא תהליך פשוט ונוח המורכב ממספר שלבים פשוטים:

בחירת המשכנתא המבוקשת

  • בחירת המשכנתא- בשלב הראשון, יש לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם – משכנתא חדשה, מחזור משכנתא ועוד.
  • שאלון אפיון צרכים- בשלב הבא, תתבקשו לענות על מספר שאלות היכרות ואפיון צרכים ומטרות, במטרה להתאים עבורכם את תנאי המשכנתא האידיאליים. בשאלון זה תתבקשו לענות על שאלות הנוגעות למטרת המשכנתא, פרטים הנוגעים לנכס, סכום המשכנתא המבוקש, הון עצמי ועוד.
  • ניהול משא ומתן- לאחר קבלת כל הפרטים שהזנתם ועיבודם, גורמים מקצועיים יבחנו את הבקשה ויעבירו אותה למספר בנקים וגופי מימון, במטרה לקבל כמה הצעות לצורך ניהול משא ומתן אפקטיבי, תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלכם.
  • קבלת אישור עקרוני וחתימה על חוזה- בסופו של תהליך, תקבלו אישור עקרוני למשכנתא ותוכלו להגיע אל סניף הבנק לצורך חתימה סופית על חוזה המשכנתא.

לסיכום

משכנתא דיגיטלית מאפשרת לנו לקבל הלוואת משכנתא בתהליך דיגיטלי, נוח וידידותי למשתמש, החוסך לנו זמן רב ובירוקרטיה מיותרת. לאחר הזנת פרטי המשכנתא המבוקשת ושאר פרטים הנוגעים לנכס הנרכש ולמצבכם הפיננסי, יועץ המשכנתאות ינתח ויבחן את הנתונים שהתקבלו ויפנה בהתאם  אל הבנקים הרלוונטיים, במטרה לקבל מספר הצעות ולנהל תהליך משא ומתן בלתי מתפשר. בסופו, תקבלו את תנאי הלוואת המשכנתא האופטימליים.

משהו שהייתם רוצים לדעת
ועדיין לא כתבנו עליו?

כתבו לנו כאן!